TEM96C-320-320-3.5
Shenzhen Yudatong Trading Co., Ltd.
Contact Now
TEM96C-320-320-3.5
TEM96C-320-320-3.5
RF EMI Absorbing Sheet TEM96 Polymer Resin Conductive 12.598" (320.00mm) X 12.598" (320.00mm) X 0.138" (3.50mm)