    Buy cheap MRF6S21100NR1 from wholesalers
    MRF6S21100NR1
    Ask Lasest Price
    Payment Terms : L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union,
    • Product Details
    • Company Profile
    MRF6S21100NR1
    RF Mosfet 28 V 1.05 A 2.11GHz ~ 2.16GHz 14.5dB 23W TO-270 WB-4