    Buy cheap BLF6G27-45,135 from wholesalers
    BLF6G27-45,135
    Ask Lasest Price
    Payment Terms : L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union,
    • Product Details
    • Company Profile
    BLF6G27-45,135
    RF Mosfet 28 V 350 mA 2.7GHz 18dB 7W CDFM2