BLA6H0912LS-1000U
Shenzhen Yudatong Trading Co., Ltd.
Contact Now
    Buy cheap BLA6H0912LS-1000U from wholesalers
    BLA6H0912LS-1000U
    Ask Lasest Price
    Payment Terms : L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union,
    • Product Details
    • Company Profile
    BLA6H0912LS-1000U
    RF Mosfet 50 V 200 mA 1.03GHz 15.5dB 1000W SOT539B