BLA9H0912L-1200PU
Shenzhen Yudatong Trading Co., Ltd.
Contact Now
    Buy cheap BLA9H0912L-1200PU from wholesalers
    BLA9H0912L-1200PU
    Ask Lasest Price
    Payment Terms : L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union,
    • Product Details
    • Company Profile
    BLA9H0912L-1200PU
    RF Mosfet 50 V 75 mA 960MHz ~ 1.215GHz 19dB 1200W SOT539A