TEM96C-160-160-5.0
Shenzhen Yudatong Trading Co., Ltd.
Contact Now
    Buy cheap TEM96C-160-160-5.0 from wholesalers
    TEM96C-160-160-5.0
    Ask Lasest Price
    Payment Terms : L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union,
    • Product Details
    • Company Profile
    TEM96C-160-160-5.0
    RF EMI Absorbing Sheet TEM96 Polymer Resin Conductive 6.299" (160.00mm) X 6.299" (160.00mm) X 0.197" (5.00mm)